top of page

Wynajmij cały dom - na urodziny, imprezę, rocznicę, spotkanie integracyjne

Oferujemy państwu cały dom na wyłączność, który zagwarantuje noclegi oraz miejsce do organizowania posiłków i zabawy 

Dom posiada pięć pokoi oraz pięć łazienek, salon, kuchnię, tarasy oraz dwa kominki na drewno. Obiekt dysponuje dużym parkingiem na własnym terenie na kilkanaście aut oraz przestronnym ogrodem, gdzie można zaplanować ognisko, rozbicie namiotów oraz różnego rodzaju gry i zabawy: siatkówkę, piłkę nożną i inne.

Możliwe są również do zorganizowania dodatkowe atrakcje takie jak: kąpiele błotne i przeciąganie liny w błocie, wyprawa wozem konnym, kręgle w kompleksie delfin 4 km od obiektu, siatkówka plażowa na piachu, wyprawa piesza górska, wycieczka autokarem do Wisły na Skocznię Małysza, na Równicę do Ustronia.
Jesteśmy również otwarci na państwa propozycje.

 

Dom posiada wygodny salon z dużym stołem, przy którym wygodnie zasiądą wszyscy goście a potańcówka może odbywać się w holu.

Wyżywienie możemy przygotować i zrealizować we własnym zakresie. Posiadamy gastronomiczne uprawnienia i duże doświadczenie.
 

Goście mogę zorganizować posiłki samodzielnie.

Możliwy jest catering.

Możemy udostępnić naczynia i talerze.

Sprawdzi się również opcja obsługi stołu i kuchni w ciągu dnia. Koszt obsługi to 400 zł za dzień ( zmywanie naczyń organizacja posiłków, nakrywanie do stołu, sprzątanie).
 

Cena pobytu wynosi 100 zł od osoby/dzień lecz nie mniej niż 4000 zł za dwie doby wynajęcia obiektu. Możemy przygotować do 25 miejsc do spania na łóżkach. Przy dłuższych pobytach oferujemy znaczące rabaty.

Gwarantujemy podstawowe środki higieniczne: mydło papier toaletowy.

Pozostałe takie jak: ręczniki, chemia do kuchni, drewno do kominka, drewno na ognisko są  do mówienia. Możemy zaproponować muzykę i didżeja, dekorację obiektu.

 

P.S. W 2022 roku rozpoczęliśmy budowę w naszym ogrodzie dwóch wiatr biesiadnych po 50m2 każda. Jesteśmy w trakcie ich realizacji.

Jeśli uda nam się je wykończyć do lata to poinformujemy państwa wcześniej o dodatkowej opcji “Garden Party”.

 

Rezerwacja obiektu wiąże się z opłatą. Możliwe jest wystawienie faktury vat. Dane do przelewu przesyłam po ustaleniu szczegółów rezerwacji.

 

Bardzo proszę o wiadomość dotyczącą doprecyzowania oferty.

Proszę pisać na email  malinowewzgorza@gmail.com lub jestem codziennie pod telefonem 797 572 933 i odpowiemy na dodatkowe pytania.

bottom of page